Запрошення на весілля Львів, Луцьк, Рівне, Київ. Оригінальні Весільні запрошення фарбою.

Запрошення на весілля
 066 264 0049

Безкоштовна доставка
по Україні
для замовлень від 200 шт.

Телефонуйте до нас.
З 9:00 до 22:00!

Запрошення на весілля

Коли в тримаєш в своїх руках гарні, незвичайні та оригінальні запрошеня на весілля для батьків, родичів і друзів,- починаєш розуміти, наскільки це цінна пам’ять і ми ВедПрінт допоможемо в цьому. І цінність цієї листівки не тільки вимірюється грошима — вона наділена щирими почуттями і теплом, особливою вашою позитивною енергією, яку ви вкладаєте при створенні та виброрі запрошення на весілля. Коли отримуєш на весілля привабливе запрошення, гості підсвідомо отримують приємне враження та емоції про майбутнє весілля. Добре подумайте над планом весілля і підберіть найкращий варіант дизайну, і продумайте текст для запрошень на весілля. Часто пари, вибираючи або придумуючи незвичайні та оригінальні запрошення на весілля, просто йдуть на хитрість. Вона полягає в тому, що коли об’днуєш декілька ідей в одну- отримуєш власний шедевр весільного запрошення який допоможе зробити команда Вед Прінт.

Класичний варіант запрошення на весілля

Досить популярними є класичні весільні запрошення. Особливо класичний варіант актуальний для України, де весілля вважається першим сімейним святом молодої сім’ї, а вручення запрошень — вважається невід’ємним звичаєм. Оригінальні запрошення на весілля ручної роботи можна зробити у вигляді двосторонньої картки. Запрошеня виглядають зворушливо, вони мабуть налаштовують майбутніх гостей на гарні емоції. У готовому вигляді купити або замовити запрошення можна у нас. Текст на запрошення можна наносити декількома способами (Дизайнери Вед Принт допоможуть Вам). Можна підписувати вручну, це дуже гарно виглядає, можна купувати з напів готовим текстом, де імена гостей, дату, час, місце свята можна вписати вручну це є досить популярним варіантом. Такі оригінальні запрошення можна купити на весілля дешево та недорого, виглядатимуть вони досить стильно. Зовнішній вигляд «під старовину» можна зробити за рахунок використання натурального паперу, по-особливому оформленого з дизайном який Вам до вподоби.

Ексклюзивні запрошення на весілля ручної роботи та фарбою.

Зазвичай підготовка до торжества весілля починається саме c запрошень. Від дизайну цих чарівних листівок залежить багато: настільки важливе для свята очікування, настрій гостей і їх перше враження. Для церемонії весілля, яке вам хотілося б бачити в класиці, необхідно замовити потрібні аксесуари; романтичні, в старовинному стилі або намальовані запрошення фарбою акварель — саме таке і слід вибирати. Якщо вам хочеться б зробити все по-сучасному, в авангардному стилі, то для такого випадку у нас є незвичайні види запрошень на весілля ручної роботи. Крім прикольного тексту тут ще може бути присутній провокаційнімалюнки і незвичайний текст.

Якщо вам захотілося зробити ваше свято з нагоди одруження дійсно незабутнім і правильним у всіх відносинах, то вам потрібно буде звернутися до професіоналів весільного дизайну. Втілити всі ваші задуми зможе салон WedPrint в Львові, ми працюємо по всій Україні, найчастіше замовляють запрошення на весілля в таких містах як Луцьк, Рівне, Тернопіль, Київ, Вінниця та в усіх інших містах.

Весільні запрошення в Києві замовляють найчастіше.

Запрошення на весілля в м. Київ дуже часто знаходять нас як і в інших містах. Весільні запрошення в Львові найчастіше замовляють двосторонні запрошення, часто замовляють запрошення на весілля з календарем або фотографією. В Тернополі запрошення на весілля полюбляють обирати вишукані та елегантні, досить популярні білого кольору. Запрошення в Луцьку полюбляють з ноткою мінімалізму та з зеленню. В Рівному запрошення в стилі бохо, рустик вже стали трендом. Останнім часом популярне термінове виготовлення та друк запрошень на весілля. Класичні та сучасні запрошення в Харкові  стали трендом цього року. А от до запрошення в Запоріжжі відносяться по особливому, частіше обирають завпрошення на весілля з конвертом та сургучем, прозорими конвертами та з бархату.  Дніпро полюбляють інколи замовляти запрошення в синіх кольорах. Запрошення на весілля в Кривому Розі полюбляють замовляти акрилові та прозорі ручної роботи.